Privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privāto praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar SIA Marmella mājas lapu un pakalpojumu. Lai sazinātos ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz marmella@inbox.lv .

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citas tiešās saziņas ar jums.

Iesniedzot pasūtījumu, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese, un cita informācija kuru jūs varat sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • piemērotu jūsu pasūtījumu un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu jums klientu atbalstu,
 • novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemtus,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības.

 

Mēs varam nodot jūsu informāciju personām, lai noteiktu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzību, lai nodrošinātu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības. Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , tāpēc mūsu uzņēmuma maksājumu izpildei nepieciešamas personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādas tehniskās un organizatoriskās drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs saglabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši ieguves mērķiem un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiekas, lai mūsu mājas lapas darbību, kā arī sniegtu informāciju, ko izmanto vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var apskatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīsdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu sīkies mājas lapā un izmantot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. sīk šīsdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. sīkās šīsdatnes lieto, lai palielinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, iespējams, jūs interesē visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var norādīt šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube video, [citi pakalpojumi] . Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībai citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapā.

 

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat, izmantojot privātās pārlūkošanas režīmus, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai Privāti žurnāli). Jebkādas sīktnes, kas tiek izveidotas darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Jūsu tiešsaistes izvēle vai YourAdChoices .

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu datiem

Ja jūs esat datu subjekti saskaņā ar ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmākās minētās tiesības ar saviem personas datiem:

 • Tiesības informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek iegūti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošās jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personu datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasījumus pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežots apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, kas nodrošina vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatieties, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu .